Йод+Селен (J+Se)
- Бренди Наноматериалы и нанотехнологии ООО
- Модель: 10112
- Бонусні бали: 10
- Наявність: Є в наявності
В організмі селен стимулює процеси обміну речовин. Його важливою біохімічної функцією є участь в побудові і функціонуванні глутатіонпероксидази, гліцінредуктази і цитохрому С - основних антиоксидантних сполук.
Селен бере участь як в першій фазі біохімічної адаптації (окислення чужорідних речовин з утворенням органічних окисів і перекисів), так і в другій (зв'язування і виведення активних метаболітів). Він є основним компонентом ферменту пероксидази глютатиона, який захищає організм від шкідливих речовин, що утворюються при розпаді токсинів. Селен антагоніст ртуті і миш'яку, здатний захистити організм від кадмію, свинцю, талію. Він бере участь і в інших формах антиоксидантного захисту.
Селен є елементом, який виконує численні захисні функції: підсилює імунний захист організму, сприяє збільшенню тривалості життя.
Значення селену в механізмах підтримки гомеостазу добре ілюструється ефективністю застосування його препаратів при найрізноманітніших патологічних процесах. Селен має лікувальний ефект при кардіопатія різної етіології, при гепатитах, панкреатитах, захворюваннях шкіри, вуха, горла і носа. Загальновідома його роль в профілактиці і лікуванні злоякісних новоутворень.
Мікроелемент селен концентрується в організмі головним чином у нирках, печінці, кістковому мозку, серці, підшлунковій залозі, легенях, шкірі, нігтях і волоссі.
Надлишкові надходження ртуті, міді, сульфатів, парацетамолу, фенацетину, ліків від малярії можуть привести до дефіциту селену в організмі. Покращує засвоєння селену вітамін С і Е.
Елементарний йод має протимікробну дію; його розчини широко застосовуються для обробки ран. При нанесенні на шкіру і слизові оболонки надають подразнюючу дію і можуть викликати рефлекторні зміни в діяльності організму. Всмоктуючись, йод чинить активний вплив на обмін речовин, посилює процеси дисиміляції. Особливо виражене його вплив на функцію щитовидної залози, так як йод бере участь в синтезі тироксину.
Встановлено, що йод впливає на ліпідний і білковий обмін. Виділяється йод з організму головним чином нирками, частково шлунково-кишковим трактом, потовими і молочними залозами.
Для повноцінного розвитку організму людини необхідні макро- і мікроелементи, а для самозахисту найбільш важливий йод. Цей мікроелемент відіграє головну роль в організмі, забезпечуючи його стійкість до пошкоджень факторами зовнішнього середовища: радіації, хімічних отрут, травм і так далі. З йоду на 65% складається тироксин - гормон щитовидної залози, який підвищує опірність тканин, здатність клітин звільнятися від шкідливих речовин, регулює інтенсивність дихання і енергетичний обмін. Але цим не обмежується користь мікроелемента.
Основна роль йоду - участь в утворенні гормонів щитовидної залози. Він є незамінним компонентом тиреоїдних гормонів. Немає такого органу або системи організму, які б не потребували цих гормонах. Вони беруть участь в забезпеченні організму енергією, яка потрібна не тільки для виконання механічної роботи, але і для повноцінного обміну речовин, нормального протікання процесів біосинтезу, росту і розвитку організму і відновлення його тканин.
В організмі йод і селен підсилюють дію один одного, нормалізують процеси обміну речовин, які захищають організм від шкідливих речовин, що утворюються при розпаді токсинів.
Йод і селен є елементами, які виконують численні захисні функції: посилюють імунний захист організму, сприяють збільшенню тривалості життя. Йод і селен необхідно вживати одночасно, що значно підвищує їх індивідуальну ефективність.
Загальновідома їх роль в профілактиці і лікуванні злоякісних утворень.
Щитовидна залоза має високу потребу в йоді і селен, і належить до органів, в яких наголошується найвищий рівень вмісту йоду і селену. Дані мікроелементи необхідні для формування, активації і метаболізму гормонів щитовидної залози.
В даному продукті використовуються кращі форми йоду і селену, що дозволяє отримувати стійкий позитивний результат.
Для нормалізації функції щитовидної залози необхідно спільне надходження в організм йоду і селену в межах норм добової фізіологічної потреби.
Йод і селен виконують такі функції, що визначає їх показання до застосування:
- Посилюють імунітет організму.
- Є сильними антиоксидантами.
- Зменшують можливості виникнення злоякісних образованней.
- Входять до складу більшості гормонів, ферментів і деяких білків.
- Нормалізують обмінні процеси в організмі.
- Захищають організм від токсинів.
- Покращують репродуктивну функцію.
- Стабілізують роботу нервової системи.
- Нормалізують роботу ендокринної системи.
- Зменшують гостроту запальних процесів.
- Підсилюють інтелектуальний розвиток, особливо у дітей.