UA-165331945-1
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Безкоштовна доставка при замовленні понад 2500 грн.

UAH
Ua

sales@nano-production.com.ua

+38097-9522110


  • Ваш кошик порожній!

Про нас

Ви знаходитесь на офіційному сайті інтернет-магазину NanoProduction, виробника нових продуктів для фармацевтичної, ветеринарної і гуманної медицини, харчової промисловості, косметики, тваринництва, птахівництва, рослинництва на основі досягнень в області нанотехнологій і власного розробленого мікроелементного комплексу на основі карбоксилатов харчових кислот - компанії " Наноматеріали та нанотехнології ".

ТОВ "Наноматеріали і нанотехнології" створена в 2007 році для реалізації багаторічних попередніх напрацювань засновників в сфері нанотехнологій. Основним напрямком діяльності компанії є наукова діяльність в розробці і впровадженні нових продуктів для фармацевтичної, ветеринарної і гуманної медицини, харчової промисловості, косметики, тваринництва, птахівництва, рослинництва на основі досягнень в області нанотехнологій і власного розробленого мікроелементного комплексу на основі карбоксилатов харчових кислот.

Екологічно надчистий мікроелементний комплекс на основі карбоксилатов харчових кислот отримано за допомогою нанотехнологій. При цьому використовуються нанотехнології базуються не на хімічних методах отримання наноматеріалів, а на фізичних методах, що виключає забруднення одержуваних кінцевих продуктів побічними продуктами хімічних реакцій.

Наша компанія лідирує в Україні по розробці і виробництву продукції на основі використання нанотехнологій, що підтверджується наявністю у неї таких активів:

  • чинне промислове виробництво наноматеріалів і цілої номенклатури продукції на їх основі;
  • розроблені 19 нормативних документів (ТУ) з усіма необхідними дозволами на виробництво і використання вищевказаної продукції;
  • більше 500 патентів в області нанотехнологій, наноматеріалів, нанопродуктов;
  • не маючий аналогів за обсягом і глибиною науково-дослідний матеріал, який представлений в 5-ти книгах і більше 300 статей;
  • визнання і тісна співпраця з провідними організаціями Національної Академії Наук України, Національної Медичної Академії Наук України, Національної Аграрної Академії Наук України, ВНЗ та іншими організаціями.

Основними сферами наукової та виробничої діяльності компанії являютcя: фармацевтика, ветеринарна і гуманна медицина, харчова промисловість, косметика, тваринництво, рослинництво.

Промислове виробництво компанії розміщено на власних виробничих площах (Україна, м.Київ).

За час роботи компанія розробила і вивела на ринок такі продукти:

  • 42 видів харчових дієтичних вітамінно-мінеральних добавок для людей (Ag, Fe, Se, Cr, Mg, Zn, Ge, Cu і їх комплекси).
  • Засіб дезінфікуючий «Шумерське срібло» - дезінфектант нового покоління на основі Ag і Cu для ветеринарії та гуманної медицини і побуту.
  • У рослинництві: комплексні мікродобрива для основних видів технічних рослинних культур «Аватар-органік», «Аватар-захист», «Мегамікс», зареєстровані в Україні і Євросоюзі, отриманий біологічний сертифікат.
  • У тваринництві: мікроелементні кормові добавки для основних видів сільськогосподарських тварин і птахів «Мікростімулін», «Гермакап», «АргБіціт», «Кабацін», «Аватар-приріст»;

та інші нові продукти створені на основі наномікроелементов.