UA-165331945-1
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Безкоштовна доставка при замовленні понад 2500 грн.

UAH
Ua

sales@nano-production.com.ua

+38097-9522110


  • Ваш кошик порожній!

Рідкий ЖЕНЬШЕНЬ


₴‎400.00 Ціна в бонусних бали: 400


Добавка дієтична вітамінно-мінеральна

"Рідкий ЖЕНЬШЕНЬ"


Рекомендується як дієтична добавка до раціону харчування - додаткове джерело вітаміну С і мінеральних речовин. Сприяє загальному зміцненню організму і підвищенню імунітету. Має антиоксидантні властивості.

Зміст 1 флакона, 100 мл: вітамін С - 600,0 мг, магній (у формі цитрату) - 400,0 мг, цинк (у формі цитрату) - 75,0 мг, залізо (у формі цитрату) - 75,0 мг , марганець (у формі цитрату) - 10,0 мг, хром (у формі цитрату) - 150,0 мкг, молібден (у формі цитрату) - 225,0 мкг, мідь (у формі цитрату) - 5,0 мг, селен (у формі цитрату) - 350,0 мкг, германій (у формі цитрату) - 2,0 мг, кислота лимонна - 50,0 мг, вода очищена - до 100 мл.

Застосування: Дієтичну добавку приймати всередину шляхом додавання в воду, соки, чай. Додавати безпосередньо перед вживанням в індивідуальний посуд. Найкраще застосовувати з питною водою - дорослим розчинити 5 мл (1 чайна ложка) добавки в 100 мл рідини. Вживати під час їди двічі на добу. Тривалість прийому 3-4 тижні. У подальшому термін споживання узгоджується з лікарем.

Вода, що застосовується для використання добавки, повинна відповідати стандарту на питну воду (категорично не можна використовувати хлоровану воду).

Протипоказання: дітям, вагітним жінкам, жінкам в період лактації, індивідуальна чутливість до компонентів.

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 0 до 25 ° С і відносній вологості повітря не більше 85%.

Термін придатності: 24 місяців від дати виготовлення.

Не містить: генетично модифікованих компонентів, штучних барвників і консервантів.

Не є лікарським засобом.

ТУ У 15.8-35291116-013: 2011


Мікроелементний склад препарату аналогічний мікроелементному складу кращим сортам корейського і китайського женьшеню. В цілому препарат містить 9 найбільш біологічно цінних есенціальних (життєво необхідних мікроелемента), а саме: магній, цинк, залізо, марганець, хром, молібден, мідь, селен, германій. Особливо слід відзначити наявність в препараті таких унікальних за своїми цілющими властивостями мікроелементів, як германій і селен. Адже саме женьшень є найбільшим концентраторів цих мікроелементів серед рослин.

Магній, обов'язкова складова частина всіх клітин і тканин, бере участь у формуванні кісток, регуляції роботи нервової тканини, забезпечує разом з іншими хімічними елементами збереження іонної рівноваги рідких середовищ організму. Він входить до складу ферментів, що регулюють обмін фосфору і вуглеводів. Крім того, він виконує бактерицидні функції і здатний прискорювати загоєння ран.

Цинк необхідний для активності більше 90 різних ферментів в організмі людини. Люди з недостатністю цинку зазвичай часто і тривало хворіють на інфекційні та простудні захворювання. При дефіциті цинку знижується апетит, падає гострота зору, розвивається недокрів'я, з'являються алергічні дерматити, облисіння. Необхідний для правильної роботи імунної системи, процесів загоєння, синтезу білків, формування колагену.

Залізо необхідно при виробленні організмом гемоглобіну і насичення киснем червоних кров'яних тілець. Залізо - мікроелемент, який в найбільших кількостях присутній в крові. Він необхідний для багатьох ферментів і важливий для дитячого росту, опірності хворобам, здорової імунної системи і вироблення енергії. Показниками нестачі заліза в організмі є ламке волосся, погані нігті, випадання волосся, швидка стомлюваність, блідість, запаморочення і анемія. Залізо є ключовим мікроелементом для кровотворення.

Марганець є активатором ферментів, які беруть участь у вуглеводному і білковому обмінах, сприяє підвищенню міцності кісткової тканини, поліпшенню репродуктивної функції і нормалізації роботи центральної нервової системи. Марганець - бере активну участь в нормалізації імунної системи людини, в засвоєнні вітаміну В1 і вітаміну Е. При нестачі магнію страждає діяльність серцевого м'яза (виникає аритмія, частішає серцебиття, позачергові серцеві скорочення. Марганець необхідний для метаболізму білків і жирів, здорових нервів і імунної системи, а також регуляції вмісту цукру в крові.

Хром збільшує ефективність гормону інсуліну. Хром знижує вміст цукру (глюкози) в крові. Сприяє використанню глюкози для виробництва енергії і забезпечення повноцінної діяльності організму.

Молібден сприяє метаболізму вуглеводів і жирів, є ключовою частиною ферменту, який відповідає за утилізацію заліза, а тому попереджає розвиток анемії. Важливий в забезпеченні сутінкового зору і нормального функціонування центральної нервової системи. Молібден - необхідний для метаболізму азоту, сприяє правильному обміну речовин клітин, є частиною ферментної системи ксантиноксидази. Недостатнє споживання молібдену пов'язане з розладами, що відбуваються в роті, зокрема, з яснами. В сучасний раціон входять продукти, які зазнали сильної очищенню і переробці, що сприяє дефіциту молібдену.

Мідь бере участь в кровотворенні, тканинному диханні, підсилює дію інсуліну, гормонів гіпофіза. Нормальна робота нервової та імунної систем неможлива без міді. При недоліку міді в організмі людини порушується обмін холестерину, формування кісткової тканини, утворення червоних кров'яних тілець. Мідь сприяє формуванню кісток, гемоглобіну і червоних кров'яних тілець, а також в поєднанні з цинком і вітаміном С виробляє еластин. Сприяє загоєнню, виробленню енергії, є одним з елементів пігментації (колір шкіри і волосся).

Селен. Біологічна роль селену в першу чергу визначається його антиоксидантною та імуномодулюючою дією. Селен входить до складу дейодінази йодтироніни типу I, яка бере участь у перетворенні прогормона в активний гормон щитовидної залози - трийодтиронін. Крім участі в засвоєнні йоду, селен - основний компонент одного з найважливіших антиоксидантних ферментів - глютатіонпероксидази, що захищає клітини від дії вільних радикалів і вступає в реакцію з такими важкими металами як кадмій, ртуть, нейтралізуючи їх шкідлива дія, що виводить з організму миш'як. При порушеннях обміну йоду і функції щитовидної залози селен проявляє антиоксидантну активність, попереджаючи зміни в клітинних мембранах і зберігаючи тим самим життєздатність клітин. Селен пов'язує багато забруднюючі речовини, які проникають з навколишнього середовища.

Германій - мікроелемент, який бере участь у багатьох процесах організму. Недолік цього елементу позначається на роботі шлунково-кишкового тракту, обміні жирів і інших процесах, зокрема, розвитку атеросклерозу. Цей мікроелемент підвищує постачання тканин киснем. Крім того, він здатний прискорювати загоєння ран і зменшувати біль. Органічний германій запобігає розвитку так званої кров'яної гіпоксії, що виникає при зменшенні кількості гемоглобіну, здатного приєднати кисень (зменшенні кисневої ємності крові), і що розвивається при крововтратах, отруєння окисом вуглецю, при радіаційних впливах. Органічний германій сприяє індукції гамма-інтерферонів, які пригнічують процеси розмноження швидко діляться клітин, активують специфічні клітини (Т-кілери). Основними напрямками дії інтерферонів на рівні організму є антивірусний і протипухлинний захист, імуномодулюючі та радіозахисні функції лімфатичної системи.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рідкий ЖЕНЬШЕНЬ