UA-165331945-1
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Безкоштовна доставка при замовленні понад 2500 грн.

UAH
Ua

sales@nano-production.com.ua

+38097-9522110


 • Ваш кошик порожній!

Йод+Селен (J+Se)


₴‎350.00 Ціна в бонусних бали: 350


Добавка дієтична вітамінно-мінеральна
J + Se - йодо-селен

Рекомендується як дієтична добавка до раціону харчування - додаткове джерело йоду, селену і вітаміну С. Профілактика захворювань, викликаних йододефіцитом і селенодефіцітом, нормалізація йодноселенового статусу, загальнозміцнюючий, радіопротекторну та антиоксидантну дію.

Показання до застосування: При дефіциті селену в раціоні можливі такі відхилення у здоров'ї людини: зниження імунітету, прояв схильності до запальних захворювань, зниження функції печінки; можуть виникнення хвороби шкіри, волосся і нігтів, катаракта, репродуктивна недостатність, уповільнення росту, захворювання легенів. Дефіцит селену прискорює розвиток атеросклерозу, підвищує ймовірність виникнення інфаркту міокарда, провокує прискорений розвиток кардіміопатіі. Є взаємозв'язок між дефіцитом селену і частотою раптової смерті у дітей і дорослих. При дефіциті селену зростає ймовірність чоловічого безпліддя. Встановлено взаємозв'язок між дефіцитом селену і раком шлунка, простати, товстої кишки, молочної залози. Селен захищає організм від важких металів і миш'яку.
Показано, що нестача селену разом з йодом знижує розумові здібності навіть у зрілому віці, призводить до гострих психічних захворювань, кретинізму, уповільнює фізичний та інтелектуальний розвитку у дітей. Встановлено, що йод і селен разом покращують метаболізм щитовидної залози. Доцільно цитрат селену використовувати одночасно з йодом. При нестачі селену в раціоні харчування людини розвивається селенодефіцитних зоб, який тяжко відрізнити від йдодефіцітного. Наявність селену в сітківці ока сприяє його участі в фотохімічних реакціях світловідчуття.

Зміст 1 флакона, 100 мл: Вітамін С - 600,0 мг; йод (у формі цитрату) - 700 мкг, селен (у формі цитрату) - 350 мкг; срібло (у формі цитрату) - 150 мкг; кислота лимонна - 20 мг; вода очищена - до 100 см3

Застосування: Дієтичну добавку c цитратом йоду-селену приймати всередину шляхом додавання в воду, соки, чай. Додавати безпосередньо перед вживанням в індивідуальний посуд. Найкраще застосовувати з питною водою - дорослим розчинити 5 мл (1 чайна ложка) добавки в 100 мл рідини. Вживати під час їди двічі на добу. Тривалість прийому 3-4 тижні. У подальшому термін споживання узгоджується з лікарем.

Вода, що застосовується для використання добавки з цитратом йоду-селену, повинна відповідати стандарту на питну воду (категорично не можна використовувати хлоровану воду).

Протипоказання: дітям, вагітним жінкам, жінкам в період лактації, індивідуальна чутливість до компонентів.

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 0 до 25 ° С і відносній вологості повітря не більше 85%.

Термін придатності: 24 місяців від дати виготовлення.

Не містить: генетично модифікованих компонентів, штучних барвників і консервантів.

Не є лікарським засобом.

ТУ У 15.8-35291116-013: 2011


РОЛЬ ЙОДА І СЕЛЕНА В ОРГАНІЗМІ

   

В організмі селен стимулює процеси обміну речовин. Його важливою біохімічної функцією є участь в побудові і функціонуванні глутатіонпероксидази, гліцінредуктази і цитохрому С - основних антиоксидантних сполук.

Селен бере участь як в першій фазі біохімічної адаптації (окислення чужорідних речовин з утворенням органічних окисів і перекисів), так і в другій (зв'язування і виведення активних метаболітів). Він є основним компонентом ферменту пероксидази глютатиона, який захищає організм від шкідливих речовин, що утворюються при розпаді токсинів. Селен антагоніст ртуті і миш'яку, здатний захистити організм від кадмію, свинцю, талію. Він бере участь і в інших формах антиоксидантного захисту.

Селен є елементом, який виконує численні захисні функції: підсилює імунний захист організму, сприяє збільшенню тривалості життя.

Значення селену в механізмах підтримки гомеостазу добре ілюструється ефективністю застосування його препаратів при найрізноманітніших патологічних процесах. Селен має лікувальний ефект при кардіопатія різної етіології, при гепатитах, панкреатитах, захворюваннях шкіри, вуха, горла і носа. Загальновідома його роль в профілактиці і лікуванні злоякісних новоутворень.

Мікроелемент селен концентрується в організмі головним чином у нирках, печінці, кістковому мозку, серці, підшлунковій залозі, легенях, шкірі, нігтях і волоссі.

Надлишкові надходження ртуті, міді, сульфатів, парацетамолу, фенацетину, ліків від малярії можуть привести до дефіциту селену в організмі. Покращує засвоєння селену вітамін С і Е.

       

Елементарний йод має протимікробну дію; його розчини широко застосовуються для обробки ран. При нанесенні на шкіру і слизові оболонки надають подразнюючу дію і можуть викликати рефлекторні зміни в діяльності організму. Всмоктуючись, йод чинить активний вплив на обмін речовин, посилює процеси дисиміляції. Особливо виражене його вплив на функцію щитовидної залози, так як йод бере участь в синтезі тироксину.

Встановлено, що йод впливає на ліпідний і білковий обмін. Виділяється йод з організму головним чином нирками, частково шлунково-кишковим трактом, потовими і молочними залозами.

Для повноцінного розвитку організму людини необхідні макро- і мікроелементи, а для самозахисту найбільш важливий йод. Цей мікроелемент відіграє головну роль в організмі, забезпечуючи його стійкість до пошкоджень факторами зовнішнього середовища: радіації, хімічних отрут, травм і так далі. З йоду на 65% складається тироксин - гормон щитовидної залози, який підвищує опірність тканин, здатність клітин звільнятися від шкідливих речовин, регулює інтенсивність дихання і енергетичний обмін. Але цим не обмежується користь мікроелемента.

Основна роль йоду - участь в утворенні гормонів щитовидної залози. Він є незамінним компонентом тиреоїдних гормонів. Немає такого органу або системи організму, які б не потребували цих гормонах. Вони беруть участь в забезпеченні організму енергією, яка потрібна не тільки для виконання механічної роботи, але і для повноцінного обміну речовин, нормального протікання процесів біосинтезу, росту і розвитку організму і відновлення його тканин.

       

В організмі йод і селен підсилюють дію один одного, нормалізують процеси обміну речовин, які захищають організм від шкідливих речовин, що утворюються при розпаді токсинів.

Йод і селен є елементами, які виконують численні захисні функції: посилюють імунний захист організму, сприяють збільшенню тривалості життя. Йод і селен необхідно вживати одночасно, що значно підвищує їх індивідуальну ефективність.

Загальновідома їх роль в профілактиці і лікуванні злоякісних утворень.

Щитовидна залоза має високу потребу в йоді і селен, і належить до органів, в яких наголошується найвищий рівень вмісту йоду і селену. Дані мікроелементи необхідні для формування, активації і метаболізму гормонів щитовидної залози.

В даному продукті використовуються кращі форми йоду і селену, що дозволяє отримувати стійкий позитивний результат.

Для нормалізації функції щитовидної залози необхідно спільне надходження в організм йоду і селену в межах норм добової фізіологічної потреби.

Йод і селен виконують такі функції, що визначає їх показання до застосування:

 • Посилюють імунітет організму.
 • Є сильними антиоксидантами.
 • Зменшують можливості виникнення злоякісних образованней.
 • Входять до складу більшості гормонів, ферментів і деяких білків.
 • Нормалізують обмінні процеси в організмі.
 • Захищають організм від токсинів.
 • Покращують репродуктивну функцію.
 • Стабілізують роботу нервової системи.
 • Нормалізують роботу ендокринної системи.
 • Зменшують гостроту запальних процесів.
 • Підсилюють інтелектуальний розвиток, особливо у дітей.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Йод+Селен