UA-165331945-1
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Безкоштовна доставка при замовленні понад 2500 грн.

UAH
Ua

sales@nano-production.com.ua

+38097-9522110


  • Ваш кошик порожній!

Германій (Ge) - Основна сила женьшеню


₴‎350.00 Ціна в бонусних бали: 350


Добавка дієтична вітамінно-мінеральна
Ge-германій
«Основна сила женьшеню»


ГЕРМАНІЙ - це мікроелемент, який завдяки своїм властивостям підвищує ефективність імунної системи організму, бореться з онкологічними захворюваннями, усуває втому м'язів, зменшує прояв больового синдрому, стабілізує вегетативну нервову систему, уповільнює окислювальні процеси, захищає організм від чужорідних мікроорганізмів, полегшує циркуляцію крові і стимулює організм . Покращуючи природні захисні механізми, він сприяє омолодженню й оздоровленню організму.

Зміст 1 флакона, 100 мл: Вітамін С - 600,0 мг; германій (у формі цитрату) - 2,0 мг; срібло (у формі цитрату) - 150,0 мкг; кислота лимонна - 30 мг; вода очищена - до 100 см3

Застосування: Дієтичну добавку c цитратом германію приймати всередину шляхом додавання в воду, соки, чай. Додавати безпосередньо перед вживанням в індивідуальний посуд. Найкраще застосовувати з питною водою - дорослим розчинити 5 мл (1 чайна ложка) добавки в 100 мл рідини. Вживати під час їди двічі на добу. Тривалість прийому 3-4 тижні. У подальшому термін споживання узгоджується з лікарем.

Вода, що застосовується для використання добавки з цитратом германію, повинна відповідати стандарту на питну воду (категорично не можна використовувати хлоровану воду).

Протипоказання: дітям, вагітним жінкам, жінкам в період лактації, індивідуальна чутливість до компонентів.

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 0 до 25 ° С і відносній вологості повітря не більше 85%.

Термін придатності: 24 місяців від дати виготовлення.

Не містить: генетично модифікованих компонентів, штучних барвників і консервантів.

Не є лікарським засобом.

ТУ У 15.8-35291116-013: 2011


Ge-германій


Германій - мікроелемент, який завдяки своїм властивостям підвищує ефективність імунної системи організму, бореться з онкозахворюваннями, зменшує больові відчуття

Ge (германій) - елемент IV групи періодичної системи; атомний номер 32, атомна маса 73. Назва походить від лат. Germania (Німеччина). Існування германію передбачене Д. І. Менделєєвим в 1871 р, а відкритий цей елемент німецьким вченим К.А. Винклером в 1886 р Хімік Вінклер, відкривши в 1886 році в срібній руді новий елемент таблиці Менделєєва германій, і не підозрював, яку увагу вчених-медиків приверне цей елемент в ХХ столітті. У медицині германій знайшов застосування після його синтезу в органічній формі, оскільки неорганічні солі германію погано засвоюються організмом і більш токсичні, ніж органічні.


Органічний германій. Історія відкриття.

Для медичних потреб найбільш широко германій першими почали застосовувати в Японії. Випробування різних германій- органічних сполук в дослідах на тваринах і в клінічних випробуваннях на людях показали, що вони по-різному позитивно впливають на організм людини. Прорив настав в 1967 р, коли доктор К. Асаї виявив, що органічний германій володіє широким спектром біологічної дії. Зокрема, він виявив, що щоденний прийом г германію покращує стан хворого при ревматоїдному артриті, харчових алергіях, високому рівні холестерину, кандидозі, хронічних вірусних інфекціях, ракових захворюваннях і СНІД. Германій також є швидкодіючим болезаспокійливу засобом. Атоми германію приєднуються до молекул кисню і несуть їх в клітини, покращуючи постачання клітин киснем. Кисень необхідний організму для належної роботи імунної системи, так як сприяє виведенню з організму шкідливих речовин. Доктор Асаи переконаний, що хвороби викликаються недостатнім постачанням певної частини організму киснем. Дослідники стверджують, що германій органічного походження діє в організмі подібно гемоглобіну. Найбільш чутливі до кисневої недостатності центральна нервова система, м'яз серця, тканини нирок, печінки.

В результаті дослідів було також встановлено, що органічний германій сприяє індукції гамма інтерферонів, які пригнічують процеси розмноження швидко діляться клітин, активують специфічні клітини (Т-кілери). Основними напрямками дії інтерферонів на рівні організму є антивірусна іпротівоопухолевая захист, імуномодулюючі та радіозахисні функції лімфатичної системи.
      
Цитрат германію - найбільш біологічно доступна і універсальна форма германію (саме в такій формі мікроелементи беруть участь в головному обмінному біологічному цікле- циклі Кребса)
     
Розподіл органічного германію в організмі і механізми його впливу на організм людини.

Германій добре абсорбується організмом (близько 95%) і відносно рівномірно розподіляється по органах і тканинах (як в позаклітинних, так і внутрішньоклітинних просторах). В експериментах, що визначають розподіл органічного германію в організмі через 1,5 години після його перорального введення, були отримані наступні результати: велика кількість органічного германію міститься в шлунку, тонкому кишечнику, кістковому мозку, селезінці і крові. Причому високий його вміст в шлунку і кишечнику показує, що процес його всмоктування в кров має пролонговану дію, т. Е. Дія розтягнуто в часі. Германій виводиться з організму переважно з сечею (90%).
      
Германій і спорт.
      
Проведені випробування біологічної ефективності органічного германію в лабораторії фізіології і біохімії спорту показали, що препарат надає могутню антиоксидантну і адаптогенну дію, є відмінним засобом профілактики шкідливих впливів навколишнього середовища, сприяє підтримці високого рівня фізичної і розумової працездатності при різних стресових ситуаціях і може бути рекомендований зазнають важкі фізичні навантаження спортсменам.
      
Германій та онкологія.
      
В результаті наукових досліджень встановлено, що германій підсилює постачання киснем клітин тканин в організмі. Тепер візьміть до уваги, що кисень - це прокляття для ракових клітин; для їх розмноження необхідна анаеробна (яка не містить кисню) навколишнє середовище. Германій ідеально підходить для того, щоб сприяти зростанню нормальних клітин, пригнічуючи поширюється злоякісну пухлину.

На думку японського професора К. Асаи біологічну дію германію засноване на його здатності захоплювати електрони. Не виключено, що в живому організмі атом германію взаємодіє з негативно зарядженими частинками (раковими утвореннями). Можливо, що германій позбавляє ракові клітини «зайвих» електронів і підвищує їх електричний заряд, а це призводить до їх загибелі. Після численних і тривалих дослідів і клінічних випробувань препарати на основі германію дозволені в Японії в якості протиракового засобу. Ці речовини також має захисні властивості проти радіоактивного опромінення, знеболюючим і знижуючим кров'яний тиск ефектами. Препарати на основі германію використовуються в Японії при лікуванні від катаракти, вірусів шкіри, епілепсії, шизофренії. Ці речовини індукують продукцію інтерферону - захисного білка, що виробляється організмом при вірусних хворобах.

Знеболюючу дію органічних сполук германію також пов'язано з його здатністю перехоплювати вільні електрони Больові відчуття передаються від нездорового органу в мозок нервовими шляхами по своєрідною електронної ланцюга. Сполуки германію переривають рух електронів в нервових клітинах. Біль припиняється.

В цілому в організмі германій виконує наступні функції:
     

  • стимулює імунітет (пригнічує процеси розмноження мікробних клітин, активує макрофаги і специфічні клітини імунітету), підвищує імунну відповідь організму на вакцинацію
  • проявляє протипухлинну активність (затримує розвиток злоякісних новоутворень і перешкоджає появі метастазів (нейтралізує негативно заряджені частинки пухлин, тим самим придушуючи її розвиток)
  • забезпечує перенесення кисню в тканинах організму і попереджає розвиток кисневої недостатності (аналогічно гемоглобіну)
  • регулює всі клапанні системи травлення, перистальтики і венозної системи
  • зменшує біль (сполуки германію припиняють рух електронів в нервових клітинах, тим самим, зупиняючи біль)
  • володіє протигрибковими, противірусними і антибактеріальними властивостями (стимулює продукування інтерферону для захисту від чужорідних мікроорганізмів)
  • стимулює внутрішньоклітинні механізми детоксікаііі, знижує до мінімуму токсичний і негативну дію лікарських препаратів, захищає організм людини від отруєння свинцем, ртуттю, миш'яком і іншими важкими металами
  • полегшує для організму доступність біоактивних молекул і ліків, оптимізує перебіг ферментативних реакцій


  Де міститься германій.

Германій потрапило до рідкісних мікроелементів, він присутній у багатьох харчових продуктах, але в мікроскопічних дозах. Серед небагатьох рослин, здатних абсорбувати германій та його сполуки з грунту, лідером є женьшень (до 0.2%), широко застосовуваний в тибетській медицині. Германій також містять в собі часник, камфора, алое, живокіст і цибулю, які традиційно використовуються для профілактики і лікування різних захворювань людини. Цей мікроелемент міститься також в томатному соку, бобах, молоці, лососині. Однак для забезпечення добової потреби організму в германии необхідно випивати, наприклад, до 10 л томатного соку в день або з'їдати до 5 кг лососини, що нереально за фізичними можливостями організму людини. Крім того, ціни на ці продукти роблять неможливим регулярне вживання для більшої частини населення.


Попередження.


Органічний германій не токсичний. При одноразовому введенні великої дози мікроелемента в організм ніяких симптомів не спостерігалося. До теперішнього часу побічні ефекти не були зареєстровані.


Інформація про продукт
Обсяг 100 мл

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Германій