UA-165331945-1
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Безкоштовна доставка при замовленні понад 2500 грн.

UAH
Ua

sales@nano-production.com.ua

+38097-9522110


 • Ваш кошик порожній!

Кремній (Si)


₴‎250.00 Ціна в бонусних бали: 250


Добавка дієтична вітамінно-мінеральна
Si-кремній

Зміст 1 флакона, 200 мл: кремній (у формі цитрату) - 2000,0 мг; кислота лимонна - 100 мг; вода очищена - до 200 см3

Застосування: Дієтичну добавку c цитратом кремнію приймати всередину шляхом додавання в воду, соки, чай. Додавати безпосередньо перед вживанням в індивідуальний посуд. Найкраще застосовувати з питною водою - дорослим розчинити 20 см3 (1 столова ложка) добавки в 100 см3 рідини. Вживати під час їди двічі на добу. Перед використанням рекомендується збовтати. Рекомендований термін застосування 3-4 тижні. Подальше застосування узгоджується з лікарем.

Вода, що застосовується для використання добавки з цитратом кремнію, повинна відповідати стандарту на питну воду (категорично не можна використовувати хлоровану воду).

Протипоказання: дітям, вагітним жінкам, жінкам в період лактації, індивідуальна чутливість до компонентів.

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 0 до 25 ° С і відносній вологості повітря не більше 85%.

Термін придатності: 24 місяців від дати виготовлення.

Не містить: генетично модифікованих компонентів, штучних барвників і консервантів.

Не є лікарським засобом.

ТУ У 15.8-35291116-013: 2011


Si — кремній


Роль кремнію в організмі.

Зміст кремнію (silicon) в організмі - 1г, найбільш висока концентрація на стінках аорти, трахеї, в кістках, сухожиллях, волоссі, в шкірі і лімфатичних вузлах.
Передбачається, що кремній бере участь в процесі росту кісткової тканини, в формуванні хрящів і інших сполучних тканин, крім того, сприяє підтримці еластичності стінок судин на клітинному рівні. Кремній відіграє головну роль в наступних початкових компонентах тканини: еластині, коллагене, муколісахарідах. Зниження з віком рівня кремнію в аорті свідчить про значущість мікроелемента в розвитку атеросклерозу.
Організм засвоює лише 4% кремнію.
Норма кремнію в день - 5 - 20 мг. Існує точка зору, що оптимальна кількість споживання кремнію - 50 -100 мг.

Функції кремнію:

 • Зміцнення імунітету - хімічна структура кремнію така, що його органічні сполуки здатні вступати у взаємодію з хвороботворними бактеріями, пов'язуючи їх і допомагаючи швидше видаляти з організму. Нестача кремнію викликає сильне ослаблення імунної системи, причому страждають не тільки органи дихання, але і кишечник, звідки з'єднання кремнію також видаляють шкідливі мікроорганізми, і сечостатева система.

 • Антиоксидантні - кремній є структурним антиоксидантом, здатним блокувати реакції перекисного і ферментного окислення ліпідів, перешкоджаючи пошкодження клітин епідермісу. Це не тільки допомагає зберегти молодість шкіри, густоту волосся і гладкість нігтів, але і захищає внутрішні органи від дії вільних радикалів і уповільнює процеси старіння організму.
 • Освіта сполучної тканини - одна з найважливіших функцій кремнію. Він бере участь в процесах скріплення окремих волокон еластину і колагену, зміцнюючи сполучну тканину. Досить вміст кремнію в організмі сприяє виробленню колагену, еластину та інших структурних одиниць сполучної тканини, швидкому зростанню цих клітин і їх регенерації.
 • Зміцнення судин - тонус і товщина стінок судин також багато в чому залежать від вмісту кремнію в організмі. При зниженні концентрації цієї речовини в крові кровоносні судини стають більш крихкими, гірше переносять перепади тиску і фізичні навантаження.
 • Ріст та формування кісткової тканини - фортеця кісткової тканини залежить від кількості кальцію, а ось її зростання, еластичність і стан хрящів - від концентрації кремнію. Кремній входить до складу всіх м'яких і еластичних складових кісткової системи, при його нестачі кістки повільніше ростуть, стають більш жорсткими і крихкими.
 • Обмін речовин - кремній впливає на всі види обміну в організмі. Брак кремнію викликає погіршення засвоюваності заліза, кобальту, фтору і багатьох інших елементів, життєво необхідних людині.

Дефіцит кремнію: симптоми, причини.


Нестача кремнію в організмі розвивається, якщо кількість надходження мікроелемента становить 5 мг в день і менше. Рівень кремнію знижує надлишок алюмінію, вживання рафінованих харчових продуктів. Нормалізації змісту мікроелемента сприяє раціон, багатий харчовими волокнами.

Причини нестачі кремнію в організмі:

 • Незадовільний кількість що надходить мікроелемента з продуктами харчування.
 • Надмірне витрачання кремнію в результаті швидкого зростання, фізичних перевантажень.
 • Порушення кремнієвого обміну.


Симптоми нестачі кремнію:

  • Ослаблення сполучної тканини в бронхо-легеневої системи, зв'язках, хрящах.
  • Слабкість кісткової тканини призводить до розвитку остеопорозу, переломів.
  • Ламкість і втрата волосся.
  • Підвищення ймовірності розвитку запальних захворювань кишечника і шлунка.
  • Збільшення рівня холестерину, ранній розвиток атеросклерозу.


  Надлишок кремнію: симптоми, причини

  Токсичність викликають дози кремнію, що становлять 500 мг в день.

  Професійна діяльність, пов'язана з видобувною промисловістю, контактами з цементом, азбестом, склом, аерозолями, кварцом може супроводжуватися високим рівнем кремнію в організмі. Загрожує ризиком придбати важку хворобу - силікоз, що руйнує легеневу тканину, через вдихання високодисперсних частинок кремнію, які утворюються в процесі вибухових робіт, довбання порід в шахтах і т. Д. Для захисту використовується респіратор.

  Причини надлишку кремнію:

  • Підвищене надходження мікроелемента в організм.
  • Порушення кремнієвого обміну.

  Симптоми надлишку кремнію:

  • Мочекам'яна хвороба.
  • Фіброз легенів.
  • Новоутворення злоякісного характеру в черевній порожнині і плеврі.

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Кремній