UA-165331945-1
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Безкоштовна доставка при замовленні понад 2500 грн.

UAH
Ua

sales@nano-production.com.ua

+38097-9522110


  • Ваш кошик порожній!

Спрей для дезінфекції "Шумерське срібло"


₴‎240.00 Ціна в бонусних бали: 240


СПРЕЙ ДЕЗІНФІКУЮЧИЙ

10% дезінфікуючий засіб «Шумерське срібло» (Ag + Cu)


Склад засобу: Цитрат активного срібла 50 мг / дм³, цитрат активної міді 50 мг / дм³, лимонна кислота 0,005-0,5%; вода очищена.

Рекомендації до застосування: є багатоцільовим, екологічно чистим, дезинфікуючим засобом широкого спектра антимікробної дії з пролонгованим ефектом для людини і його навколишнього середовища.

Спрей має дуже широку сферу застосування - від вогнищ інфекцій, установ охорони здоров'я, лабораторій, пунктів переливання крові, дошкільних та навчальних закладів, військових частин, всіх видів транспорту - до готелів, гуртожитків, саун, соляріїв, басейнів, туалетів, систем вентиляції і кондиціонування, в побуті. Може застосовуватися для дезінфекції поверхонь з лакофарбовим, гальванічним і полімерним покриттям, предметів, виготовлених зі скла, гуми та інших матеріалів, нестійких до корозії і стійких до корозії, а також для поверхонь, чутливих до спиртів.

Засіб біологічно розпадається. Засіб не пальне і вибухобезпечне. Не містить хлору, альдегідів та інших токсичних компонентів.

Має широкий спектр антимікробної дії:

  • Бактерицидні властивості: ефективний проти грамнегативних та грампозитивних бактерій (включаючи мікобактерії туберкульозу);
  • Віруцидну властивості: ефективний проти широкого спектра вірусів (включаючи збудників гепатитів, поліомієліту, грипу і т.п.);
  • Фунгіцидні і спороцидні властивості: активний проти грибків (включаючи збудників кандидозів, дерматофітів і т.п.);
  • Дезінвазивні властивості: є ефективним засобом для знешкодження збудників паразитарних хвороб (яйця і личинки гельмінтів, геогельмінтов, цист і ооцист кишкових найпростіших).

Зберігання: зберігати в тарі виробника при температурі від 4 ° С до 25 ° С в сухих темних приміщеннях на відстані, не менше 1 м від нагрівальних приладів.

Термін придатності: 12 місяців.

Обсяг: флакон 500 мл.

Інформація про продукт
Обсяг 500 мл

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре